SİTE MENÜ
DOKTORUMUZ

DR. CEVDET MİRMAHMUTOĞULLARI

TÜM SAĞLIK SORUNLARINIZI ÜCRETSİZ DANIŞABİLİRSİNİZ 

İLGİ ÇEKENLER
DR.CEVDET MİRMAHMUTOĞULLARI'NIN ŞİİRLERİ
HACAMAT FAYDALARI
NEDEN DETOKS YAPMALIYIZ?
DETOKS,SERBEST RADİKALLER VE YAPILMAMASI GEREKEN DURUMLAR
DETOKS NEDİR NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?
TOKSİN NE DEMEKTİR
ORUÇ DETOKSU
BEDENİMİZ KENDİNİ NASIL TEMİZLER?
ÖZ GEÇMİŞİM
YOGA
 
İSTATİSTİKLER
Online : 1
Toplam : 10999
IP Adresiniz : 3.231.226.13
 
GIDA İNTOLERANSI TESTİ,ALERJİ TESTİ, VÜCUD ANALİZİ NEDİR?
ŞİŞMANLIĞINIZ VEYA BAZI HASTALIKLARINIZ YEDİĞİNİZ GIDALARLA İLGİLİDİR.

ÖNEMLİ NOT:    Kliniğimiz hafta içi 10.30-18.00 arası cumartesi 10.30-15.00 arası açıktır. Randevu, adres  bilgisi, hazırlık bilgisi, tedavi bilgisi mesai saatlerinde 212-8729037'den alınmaktadır. Mesai dışında 212-8729037'yi arayıp üç kez çaldırıp bırakırsanız asistanım veya yardımcım ertesi gün 11.00'da sizi arar. Aranmadığınızda veya size ulaşılamadığında mesai saatleri içinde  tekrar arayabilirsiniz. 212'li hat meşgul çalarsa 15 dk sonra tekrar arayınız. Acil durumlarda 212-8729037'ye ulaşamazsanız Doktor Bey'in 542-2254429 nolu cep telefonunu arayabilirsiniz.

NOT: 01.12.19 tarihinden itibaren Gıda testi fiyatı 250 tldir. Alerji testi fiyatı 250 tl'dir. Gıda+alerji testi fiyatı 350 tl'dir. Gıda,alerji , chek up testi fiyatı 450 tl'dir.

GIDA İNTOLERANSI yediğimiz besinlerden bazıları vücudumuzu olumsuz etkiler. Hormonal sistemler ve vücud savunma sistemi ve ilgili doku,organ ve hücreler yorulur. Bu duruma gıda intoleransı yol açmaktadır.Bu durum yıllar içinde devam ettiğinde kişinin ruhsal,duygusal,fiziksel ve enerjitik sistemi bozulur. Bir çok kronik hastalıklara davetiye çıkarılır. Kronik yorgunluk,müphem ağrı şikayetleri,unutkanlık,keyfsizlik,uykusuzluk,akne,alerjiler, bazı depresyon türleri,kabızlık,şişkinlik bu hastalıkların sadece bazılarıdır.

 Gıda intoleransı aynı zamanda verilemeyen kiloların da ana sebeblerindendir.

 GIDA İNTOLERANS TESTİ ile 760 gıda taranır.Kişiye zarar veren,şişmanlamasına yol açan,bazı kronik hastalıkları ile ilgili gıdalar tesbit edilir. Kişi verilen testteki zararlı gıdaları belirtilen sürede bıraktığında bazen hayret edecek şekilde kilo ve sağlık düzeyi ile ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşır.

GIDA İNTOLERANS TESTİ KİMLERE YAPILMAZ?

Hamilelere, 2,5 yaş altı çocuklara, büyük ameliyatlardan sonra 6 ay içinde olanlara, kalbinde stend veya pil takılı olanlara gıda testi,alerji testi ve vücud analizi testi yapılmaz.

GIDA TESTİNE GELMEDEN ÖNCE NELER YAPILMALIDIR?

Son 3 gün bol su içilmelidir.İki gün önce alkol alınmamalıdır.Aynı gün içinde sıgara, nescafe, siyah çay,kola,enerji içecekleri içilmemelidir.Aynı gün hayati ilaçlar dışında bir ilaç alınmalıdır.Testten 3 saat önce en son yemek yenmelidir. Su,bitkisel çay gelmeden de içilebilir.

 

 NLS (Non Lineer System) VÜCUD ANALİZ SİSTEMİ Yüzyılımızın en ileri teknolojilerindendir.

 Fiziksel olarak; hücre durumunda meydana gelen elektromanyetik değişimin yarattığı mikropotansiyel değişiminin spektral analizini köken almaktadır.NLS bu özellikleri sayesinde sağlık dünyasında önemli bir gelişme sağlamaktadır.Çünkü NLS ile sadece var olan hastalıkların değil, şu anda var olan ancak belirti vermeyen hastalıkların teşhisi de mümkün olmaktadır.

 NLS sadece gelişmiş veya gelişmekte olan hastalığı tanımlamakla kalmıyor, ilerde ortaya çıkacak olan hastalıkla ilgili yıllar öncesinden bizi Haberdar edebiliyor.. Dolayısıyla hastalık hiç gelişmeden önlem almamızı sağlıyor...

 NLS nin yan etkisi riski yoktur. Tamamen elektromanyetik dalgayla çalışan ve ölçmeye yönelik bir teşhis cihazıdır.

 NLS vücudun tüm dokusunu okuyabilme özelliğiyle kişiye oluşabilecek kanser gibi önemli rahatsızlıklar illgili de bize bilgi verebiliyor.Cihazın tanı süresi için 20-25 dakika kafi geliyor. Daha detaylı araştırma için 45 dk gerekiyor.

 Bu sistem 5 yıl içinde oluşabilecek hastalık riskleri ile ilgili bizi aydınlatıyor.Örneğin nodüler guatır oluşma riskinin bulunduğunu belirtiyor.Cihaz vücudun tüm birimlerini, hücre ve dokularını gözden geçirip önemli gördüğü yere detaylı olarak fokuslanıyor.
NLS, beynin yaymış olduğu “non lineer” dalgaları bir barkod gibi değerlendiriyor.

NLS (NON LİNEER) VÜCUD TARAMA SİSTEMİ İLE vücudunuza değişik derecelerde zarar veren 120'ye yakın alerjen tesbit edilebilmektedir. Zararlı kimyasallar,yiyecek çeşitleri,ev tozları,polen çeşitleri ,ilaçlar bu yöntemle tesbit edilebilmektedir.Kan alınmadan kulağa takılan cihaz uçları ile beyine gönderilen nonlineer dalgalarla tüm vücud 15 dk'da taranmaktadır.

 

İLGİLİ TEDAVİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN MERKEZİMİZE BAŞVURABİLİRSİNİZ.

  MİRLİFE AKUPUNKTUR VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ
  ADRES:
  Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad.
  Hüseyin Yıldız Sk. No: A9 Blok D:2
  Beylikdüzü / İSTANBUL
  TEL:  (0212) 872 90 37    GSM:  (0542) 225 44 29

 DR. Cevdet Mirmahmutoğulları
08.07.2012

Bu Haber 12896 Defa Okundu

 

 HABER YORUMLARI

Yorum Ekle   

Bu haberle ilgili henüz yorum yapılmamış...

 

 

AKUPUNKTUR, ZAYIFLAMA, SİGARAYI BIRAKMA,HACAMAT,GIDA ANALİZİ / tamamsaglik.com

Yönetici  

     
www.facebook.com/mir.akupunktur www.twitter.com/mir_akupunktur www.youtube.com/user/tamamsaglik
     

AKUPUNKTUR, BEL FITIĞI TEDAVİSİ, BOYUN FITIĞI TEDAVİSİ, MİGREN TEDAVİSİ, ALERJİ TEDAVİSİ, GASTRİT TEDAVİSİ, HACAMAT TEDAVİSİ, HACAMAT NEDİR ?, HACAMAT NASIL YAPILIR ?, HACAMAT HADİS-İ ŞERİFLER, HACAMAT NOKTALARI, HACAMAT NE ZAMAN YAPILIR ?, AKUPUNTUR İLE ZAYIFLAMA, AKUPUNKTUR İLE SİGARA BIRAKMA, GIDA İNTOLERANS TESTİ NEDİR?, GIDA VE ALERJİ YOL AÇTIĞI HASTALIKLAR, ALERJİ VE ALERJEN TESTİ, VÜCUD ANALİZİ, VÜCUT TESTİ, GIDA VE ALERJİ TESTİ

  haberler Her hakkı saklıdır tamamsaglik.com 2009-2012 Site : ©

Bu Site WEBurada.NET Yapımıdır.