NÖROPSİKOPATOJEN TEMİZLİĞİ AKUPUNKTURU İLE ÖZGÜRLEŞİN.

NÖROPSİKOPATOJEN TEMİZLİĞİ AKUPUNKTURU İLE ÖZGÜRLEŞİN.

NÖROPSİKOPATOJEN TEMİZLİĞİ AKUPUNKTURU İLE ÖZGÜRLEŞİN.

                     NÖRO PSİKO PATOJEN TEMİZLİĞİ                                       AKUPUNKTURU İLE BÜYÜK DEĞİŞİM

 

    NöroPsikopatojen Eliminasyon uygulaması, Dr M. Levent TEKÇİ’nin Diyagonal Akupunktur Sistemleri ile geliştirdiği akupunktur tekniklerinden biridir.

  Bu akupunktur iğneleriyle yapılan akupunktur sistemiyle zihindeki olumsuz manyetik kayıt yok ediliyor. Zihinsel sistemde semptom ve hastalık üreten olumsuz geçici ve kalıcı bilgi siliniyor. Patolojik olan matrix yapının duygu hafızası yok ediliyor.  Bu sistemle olumsuz duygu ve emosyon yükü boşaltılıyor. Fasia ve hafıza orjinli somato vejetatif patolojilerde kullanılır.

  Bu sistem ile derin limbik sistemin hiper aktivasyonu normo regüle ediliyor.  12 boyutlu evrende 3 boyutlu uzayda dinamik alanda olumsuz anılar değişiyor. Artık hatırlanamıyor. Olumsuz duygu ve anı yükünün oluşturduğu hastalık ortadan kalkıyor.

  Geçmiş gelecek bir yana bırakılıp hastanın bilinci şu ana gözlemci statüsü ile getiriliyor. Yeniden yazılım yapılıyor. Sistem hipokampüs ve limbik sistemle direkt ilişkili olan fasia orjinli kollagen liflerde kayıtlı olumsuz duygu izlerini siliyor.

Sistemle yeni kayıtlı bilgi eski olumsuz kayıtların üstünü siliyor. Bazal ganglion, limbik sistemin aşırı çalışması sonucu olan tekrarlayan olumsuz düşünceler yok oluyor. Bazla ganglion ve prefronatal kortex  işlevi normo regüle oluyor. Bu sistemle beden, zihin, ruh dengesi sağlanıyor.Temporal lob düzensizliğini ortadan kaldırarak  duygu durum dalgalanmaları çok azalıyor.

İlgili  noktalar iğnelenir. Hasta unutmak istediği olumsuz anılarını hatırlar. 50 dk boyunca. İlk 5 dakika da olumsuz anılar hatırlanmazsa  iki akupunktur noktası daha iğnelenir. Bu iki noktanın iğnelenmesi ile beyin travmatik anıları bulur. Ve sistem yok eder.

Bu sistemde nöral yapılarda psikolojiye zarar veren, semptom üreten her şey temizlenir. Olumsuz hafıza kaydı silinip şu an kaydedilir. Akupunktur meridyen (enerji hatları) sistemini etkileyen anormal dalga boyları yok edilir. Kişi geçmişin olumsuzluklarından kurtulup anda olmanın keyfini sürmeye başlar.

Bu sistemin oluşturduğu değişimle kişi ön yargılarını, suçlamayı bırakır. Optimal dengeye gelir. Olumsuz düşünce kalıpları kırılır. Kişi yaratılışın özüne, orjinine döner.

 Bu sistem ile mizac ve mizanda  değişimler olmaya başlar. Olumsuz bağımlı-lıkların etkisi azalır. Öfke insanı yerini dingin ruhlu insana bırakmaya başlar.

 

Kaynak: TDAS&YNSA Kuantum Biyoholografik Akupunktur Sistemleri

 

19.09.22 MİRLİFE KLİNİK  Dr Cevdet Mirmahmutoğulları

 

 

 

WhatsApp Destek