AKUPUNKTUR İLE ZAYIFLAMA

AKUPUNKTUR İLE ZAYIFLAMA

AKUPUNKTUR İLE ZAYIFLAMA

AKUPUNKTURLA ZAYIFLAMA TEDAVİSİ

''ÖNEMLİ NOT: Kliniğimizde hafta içi 11.00-18.00 arası, cumartesi 11.00-15.00 arası hizmet verilmektedir. Pazar günleri kapalıyız.

Randevu, adres bilgisi, hazırlık bilgisi, tedavi bilgileri mesai saatlerinde 212-8729037'den alınmaktadır. Mesai dışında 212-8729037'yi 5 kez çaldırdığınızda telefon  benim kullandığım 542-2254429 no'lu telefona yönlendirilmektedir. Mesai dışında bu numaradan benimle görüşebilir, cevap veremezsem whatsapp mesajı atabilirsiniz.

Dr Cevdet Mirmahmutoğulları

 

AKUPUNKTURLA ZAYIFLAMA GÜNCEL FİYATLARIMIZ 

Kulak akupunkturuyla zayıflama seans başına (01.12.19 tarihinden itibaren) 75 tl'dir. Her seans için alınır.

3 kişilik grup gelenlerde veya eski zayıflama hastalarında seans başına 70 tl'dir.

1 Eylül 2020'den itibaren 3 kişilik grup gelenlere ve eski zayıflama hastalarına 80 tl, yeni hastalara 85 tl olacaktır.

Diyet, kulak akupunkturu ve yürüyüş programına rağman kilo verilemediğinde (buna 4-5 hafta da bir ihtiyaç olmaktadır)  kulağa ek olarak vücuda da iğneler takılıp cihaza bağlanmaktadır. Vücud farkı 30 tl'dir.

Akupunkturla zayıflama tedavileri hafta da bir yapılmaktadır.

lenfin  seans ücreti 40 tl olup nakit alınır.

pasif jimnastiğin seans ücreti 40 tl olup nakit alınır.

Kredi kartına tek çekimde fark alınmamaktadır. 

Ozon Lipoliz seans ücreti 80 tl'dir.

Elektro Lipoliz seans ücreti 70 tl'dir.

 Word karta %10 farkla 5 taksit yapılabilir.

 

   AKUPUNKTUR'UN ZAYIFLAMADA Kİ ETKİLERİ NELERDİR?

  Akupunktur erken doyuma ulaştırarak, açlık ve kazıntıyı önleyerek, mide ve bağırsakların etkinliğini  artırarak, ödemi,kabızlığı azaltarak,stres hormonu kortizolün salgılanmasını azaltarak , metabolic sistemin daha  efektif çalışmasını sağlayarak kilo verme de dengeleyici rol oynar.

  Akupunkturla kişi yıkabileceği kadar yer. Aşama aşama fazla olan kilolar azalır.

Hastaya kliniğimizde sağlıklı beslenme bilinci verilerek, yürüyüş programı ve rahat diyetler düzenlenerek kişinin stres yapmadan keyifli bir şekilde zayıflamasının önü açılır.

  Her hafta kulak akupunkturu yapılır. 4-5 haftada bir kilo durduğunda ise vücuda iğneler takılıp 20 dk cihaza bağlanır. 20 dk sonra bu iğneler çıkarılır. Vücud akupuntur farkı olarak ilave 30 tl alınmaktadır.

   

ZAYIFLAMA PROGRAMIMIZ

1-KULAK AKUPUNKTURU
 

2-VÜCUD AKUPUNKTURU

3-EFT DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİĞİ; Akupunktura rağmen duygusal sebeblere bağlı tatlıya düşkünlük ve iştah artışında olumsuz duygular ve stres giderilerek tatlıya istek ve iştah azaltılır.

4-HİPNOZ; Sağlıklı yeme ve hareket etme telkinleri verilir.

5-'BÖLGESEL ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİMİZ

  LENF DRENAJ CİHAZI; Ödemi çözer, bölgesel kan akımını artırır. Toksik yağ hücrelerinin karaciğer'den rahatlıkla atılmasını sağlar.

  PASİF JİMNASTİK CİHAZI; Adaleyi gerginleştirir.

ELEKTROLİPOLİZ: 2.5 cm akupunktur iğneleri ile göbek ve yanlardaki yağ dokusuna yatay girilerek 45 dk cihaza bağlanır. 10 seansta göbek çevresinde 6 cm incelme olur.

OZON LİPOLİZ: Göbek ve yanlara mezoterapi iğnesi ile 60-70 subkutan yağ dokusu içine ozon gazı enjeksiyonu yapılır. Subkutan yağlar parçalanır. 10 seansta 6 cm incelme olur.

WhatsApp Destek