Klinik Sorumlu Hekimi - Dr. Cevdet MİRMAHMUTOĞULLARI

Klinik Sorumlu Hekimi - Dr. Cevdet MİRMAHMUTOĞULLARI
Kurum SAhibi

Klinik Sorumlu Hekimi - Dr. Cevdet MİRMAHMUTOĞULLARI

Dr. Cevdet MİRMAHMUTOĞULLARI

  Dr.Cevdet Mirmahmutoğulları 15.07.1966 tarihinde Sivas - Kangal-Alacahan’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul,liseyi Sivas’da okumuştur. 1984 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp fakültesine girmiştir. 1990 yılında tıp doktoru ünvanı ile hayata atılmıştır.

  İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Beykent Üniversitesinde 4 yıl işletme, stratejik yönetim, uluslararası pazarlama sertifikalı eğitimlerini almıştır. Beykent Üniversitesinde tez dışındaki 1,5 yıllık uluslararası işletme yüksek lisansı eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi sağlık işletmeciliği sertifika programını  6 ay olarak Temmuz 2008'de bitirmiştir.

  Kendisinin sağlık bakanlığı onaylı 2009 yılında (akupunktur eğitimini Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinden almıştır.)alınan  akupunktur tedavisi yapma sertifikası, 2011 yılında uluslar arası hacamat tedavisi yapma sertifikası (THE FACULTY HOMEOPATHY MALAYSİA ) almıştır. 2015 yılında Üsküdar Üniversitesinde sağlık bakanlığı müfredatına uygun 36 saat uygulamalı hacamat eğitimini bitirip hacamat uygulama sertifikası almıştır.  NLS sistemi ile chek up-alerji-gıda testi yapma sertifikası, 2011 yılında lazer needle uyglama seritifikası , kuantum terapisi uygulama sertifikası almıştır.  2010 yılında transformal nefes terapisi uluslar arası koçluk sertifikası alıp , bilinçli hipnoz derneği  ile Üsküdar Üniversitesi  tarafından 10 aşamalı  200 saat eğitimleri alarak tıbbi hipnoz uygulama ve yeterlilik sertifikasının  2015 yılında sahibi olmuştur.

   Farklı kuruluş ve derneklerden  uluslar arası onaylı eft duygusal özgürlük terapisi sertifikası,  derin hipnozda regresyon yöntemi ile yaş geriletmesi  uygulama sertifikasını almıştır.

   2014 yılında THE FACULTY HOMEOPATHY MALAYSİA tarafından yapılan homeopati kursunu başarı ile tamamlamıştır. Yine 2014 yılında omirilik ve eklemlerin mobilizasyonu yöntemi olan Dorn Terapi kursunu İstanbul Manuel Fizyoterapi derneğinden almıştır..

   2016 ağustos ayında  quantum toch enerji terapisi  1.modül uluslararası eğitimini almıştır.

   2016 ağustos-kasım arası dönemde Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden bakanlık onaylı  Hacamat ve Tıbbi Hipnoz sertifikalarını almıştır.

   MirlifeAkupunktur ve Tamamlayıcı Tıp merkezinde  insanı bir bütün olarak görüp, insana fazla değer veren holistik (Tamamlayıcı Tıp) alanında tedavi hizmetleri vermektedir. Allah tarafından verilen iç şifa güçleri harekete geçirilerek yine kişinin kendi kendini tedavi etmesinin önü açılmaktadır. Tedavilerin tamamı hastalığı oluşturan bataklığı yok etmeye, semptomu oluşturan ruhsal sebebleri, olumsuz duyguları temizlemeye, bozulan enerjitik sistemi onarmaya, kişiyi dengeli, uyumlu,ahengli,sevgi dolu hale getirmeye dönüktür. Kendisi ile, ailesi ile, toplum ile barışık sağlıklı,huzurlu, yüksek üretken seviye de bireyler yetişmesine katkı sağlanmaktadır.

Uygulanan tedavi yöntemleri,  Akupunktur, hacamat, Tıbbi Hipnoz, EFT duygusal özgürleşme terapisi,  nls sistemi ile chek up,gıda,alerji testi yapma, Lazer Terapi, Transformal Nefes Terapisi, Bitkisel Tedavi,  Akupresör, Quantum touch enerji terapisi ,  Dorn terapi,homeopati, zihinselterapi  başlıcalarıdır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Araştırma ve yeniliğe büyük önem veren Dr. Cevdet Mirmahmutoğulları  www.tamamsaglik.com sitesinin sahibidir.

  2016 yılında iyi ve sağlıklı olmaya hakkın var isimli kitabı çıkmış olup kitapevlerinde satılmaktadır..

Tümünü Görüntüle
WhatsApp Destek