Hakkımızda
Hakkımızda

Dr. Cevdet MİRMAHMUTOĞULLARI

 

  DR CEVDET MİRMAHMUTOĞULLARI BİBLİYOGRAFİSİ

 Dr.Cevdet Mirmahmutoğulları 15.07.1966 tarihinde Sivas - Kangal-Alacahan’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul,liseyi Sivas’da okumuştur. 1983-1984 yıllarında Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat fakültesinde 1 yıl okumuştur. Burada mühendisliğin genel becerilerine sahip olup, 1984 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp fakültesine girmiştir. 1990 yılında tıp doktoru ünvanı ile hayata atılmıştır.

  İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Beykent Üniversitesinde 4 yıl işletme, stratejik yönetim, uluslararası pazarlama sertifikalı eğitimlerini almıştır. Beykent Üniversitesinde tez dışındaki 1,5 yıllık uluslararası işletme yüksek lisansı eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi sağlık işletmeciliği sertifika programını Temmuz 2008'de bitirmiştir.

  Kendisinin sağlık bakanlığı onaylı 2009 yılında (akupunktur eğitimini Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinden almıştır.)alınan  akupunktur tedavisi yapma sertifikası, 2011 yılında uluslar arası hacamat tedavisi yapma sertifikası (THE FACULTY HOMEOPATHY MALAYSİA ), NLS sistemi ile chek up-alerji-gıda testi yapma sertifikası, 2010 yılında transformal nefes terapisi uluslar arası koçluk sertifikası olup, bilinçli hipnoz derneği tarafından üç aşamalı eğitimleri geçerek teorik bilgiler sınavını da 2011 yılında başarıyla bitirmiştir.

  2014 yılında THE FACULTY HOMEOPATHY MALAYSİA tarafından yapılan homeopati kursunu başarı ile tamamlamıştır. Yine 2014 yılında omirilik ve eklemlerin mobilizasyonu yöntemi olan Dorn Terapi kursunu İstanbul Manuel Fizyoterapi derneğinden almıştır.

  2013 yılında Adil Maviş Kişisel Gelişim Akademisinin tamamladığı eft(duygusal özgürleşme tekniği) kursunu başarı ile tamamlamıştır.(eft hastalıkların ruhsal duygusal sebeblerini nötralize etmektedir.)

2016ağustos ayında  quantum toch 1.modül uluslararası eğitimini almıştır.

2016 ağustos-kasım arası dönemde Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden bakanlık onaylı  Hacamat ve Tıbbi Hipnoz sertifikalarını almıştır.

2016-2017 yıllarında Cised'ten 480 saat teorik ve pratik psikoterapi eğitimi almıştır.

2018-2019 yıllarında 3 dönem süren Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını bitirmiştir.

2020 Şubat ayında Medipol Üniversitesinden Sağlık Bakanlığı onaylı Ozonterapi Uygulama Sertifikasını almıştır. 

  Ayrıca ağrı tedavisinde kulanılan lazer needle uygulama seritifikası, quantum tedavisi uygulama sertifikası vardır.

  Tedavi merkezinde insanı bir bütün olarak görüp, insana fazla değer veren Tamamlayıcı Tıp alanında tedavi hizmetleri vermektedir. Alah tarafından verilen iç şifa güçleri harekete geçirilerek yine kişinin kendi kendini tedavi etmesinin önü açılmaktadır. Tedavilerin tamamı hastalığı oluşturan bataklığı yok etmeye, semptomu oluşturan ruhsal sebebleri, olumsuz duyguları temizlemeye, bozulan enerjitik sistemi onarmaya, kişiyi dengeli, uyumlu,ahengli,sevgi dolu hale getirmeye dönüktür. Kendisi ile, ailesi ile, toplum ile barışık sağlıklı,huzurlu, yüksek üretken seviye de bireyler yetişmesine katkı sağlanmaktadır.

 Akupunktur, Hacamat, Nls sistemi ile chek up, Gıda,alerji testi yapma, Nöral Terapi, Lazer Terapi, Transformal Nefes Terapisi, Hipnoz, Psikoterapi, Ozon tedavisi, Bitkisel Tedavi, Refleksoloji, Akupresör, Bioenerji, Dorn terapi,hoeopati, eft, quantum touch enerji terapisi, zihinselterapi bunların başlıcalarıdır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Araştırma ve yeniliğe büyük önem veren Dr. Cevdet Mirmahmutoğulları' nın '' iyi ve sağlıklı olmaya hakkınız var'', ''kendini gerçekleştir'' ve ''hayatın kaptanı olmak''  isimli kitapların sahibidir.  Dr. Cevdet Mirmahmutoğulları www.tamamsaglik.com sitesinin sahibidir.

                                                                       

DR. Cevdet Mirmahmutoğulları

WhatsApp Destek