KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR İSİMLİ KİTABIM ÇIKTI

KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR İSİMLİ KİTABIM ÇIKTI

KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR İSİMLİ KİTABIM ÇIKTI

KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR İSİMLİ KİTABIM ÇIKTI.

Kitabım kişisel gelişim, sağlık, maneviyat, hayata dair bölümlerinden oluşmaktadır. 

Bu kitap özlemini çektiğiniz hayatın kapısını aralatmakta, kendi hayatınızın mimarı olmayı öğretmekte, hayatınızın ustası olarak hayatınızın içinde kendi hedef ve beklentilerinizi nasıl gerçekleştireceğinize dair ipuçları vermektedir.

 Kitaptaki bilgilerle kişinin donanımı artırılmakta, iyimser yaklaşımın nasıl kazanılacağı, nasıl mutlu olunacağı, nasıl insanın kendini daha iyi, huzurlu sağlıklı hissedeceğine, başarılı olacağına, bolluk ve bereket içinde olunacağına dair yönlendirmeler sunulmaktadır. 

  Eğitici, aydınlatıcı, yeni perspektif kazandırıcı bu kitabı okuduğunuzda daha iyi , neşe , sevgi dolu bir yaşamın kapısını aralayabilir, hedeflerinizin ve pozitif beklentilerinizin ne kadar da çabuk gerçekleştiğine, bereketin nasıl önünüze serildiğine tanık olabilirsiniz.

 

  25.04.17 tarihinden itibaren başta dr.com.tr olmak üzere kitap yurdu, idefix, pandora gibi kitap sitelerinden alınabilir. Kitap evlerinden istetebilir veya  kliniğimizden direkt alabilirsiniz. Satış fiyatı 10-11 tl arası indirimli olarak değişmektedir.

Çok istifade edeceğiniz,  hayat yolunuzu aydınlatacak, sizi ileri kulvara taşıyacak olan bu yeni kitabımı almanızı çok tavsiye ederim.

 

Sevgiyle kalın.

   Dr.Cevdet Mirmahmutoğulları

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek