ENERJİ TERAPİSİ

ENERJİ TERAPİSİ

ENERJİ TERAPİSİ

Kuantum Dokunuşla Enerji Terapisi görülmeden inanılması imkansız bir şifa tekniğidir. Etkileri hızlı ve olağan dışıdır. Hafif dokunuşla ağrılar azalabilir, kemik ve omurga yerine oturabilir. Omirilikte ki kaymalar düzelebilir.

  

  Kuantum dokunuşla enerji terapisi yaşam enerjimizi artırır, psikolojik sağlamlık düzeyimizi artırır. Motivasyonumuzu güçlendirir, bizi hayata bağlar. 

  Kuantum dokunuşu iki değişik enerji frekansına sahip bedenin bir araya gelip, enerjisi düşük olanın yüksek olana uyumlanarak şifa sürecine girmesidir. 

  Kuantum dokunuş nefesimiz yardımıyla çakralarımızı güçlendirip ellerimize yaşam enerjimizi yönlendirdiğimiz çok güçlü ve hızlı sonuca yol açan bir sistemdir.

  Evrende var olan bu enerji terapistin nefes almasıyla ayaklarından başının tepesindeki enerji bacasında ve çakralarda toplanır. Nefes verirken terapistin ellerinden hastanın vücuduna akar. Hafif dokunuşlarla hastalıklı bölgenin enerji frekansı yükseltilir. Vücudun kendi kendini iyileştirmesinin önü açılır. 

  Kuantum dokunuşla enerji terapisi tüm ağrılı hastalıklarda, bazı psikolojik rahatsızlıklarda, tüm psikosomatik kökenli rahatsızlıklarda, kronik yorgunluk sendromunda fayda sağlar. 

Haftada 2 10  seans bir kür olarak yapılır. Bazı durumlarda 5 seans da yeterli olmaktadır. Kuantum dokunuş enerjiyi bloke edip hastalık oluşturan çözülmemiş duyguların da çözülmesini kolaylaştırır. 

WhatsApp Destek